Dokładny detailing wnętrza

Wnętrze pojazdu, podobnie jak karoseria poddawane jest licznym próbom. Poprzez wpływ czynników atmosferycznych jak również poprzez codzienne użytkowanie w zakątkach zbiera się niezliczone ilości kurzu i brudu. Niezmiernie ważne nie tylko dla komfortu użytkowania, ale również dla własnego zdrowia, jest regularne dbanie o czystość wnętrza. Naszą największą pasją jest właśnie wnętrze, dlatego dołożymy wszelkich starań aby po odbiorze auta w środku nie znalazł się nawet najdrobniejszy pyłek. 

Działamy na terenie miasta Warszawa

Oferujemy m.in;

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej rozpoczynamy od dokładnego odkurzania wnętrza. Po odkurzaniu przechodzimy do sprawdzenia rodzaju materiału oraz sprawdzenia stabilności. Na tym etapie dobieramy odpowiednią technikę pracy oraz wybieramy środki czyszczące. Następnie nanosimy na czyszczoną powierzchnię 'prespray', który rozpuszcza zanieczyszczenia w kilka minut. Po odczekaniu, dokładnie wcieramy preparat w materiał za pomocą szczotki o odpowiedniej twardości bądź szorowarki w zależności od czyszczonej powierzchni. Jeżeli mimo to dalej widoczne są plamy używamy dedykowanych odplamiaczy (plamy po napojach, smary, tłuszcze, wymioty, plamy po piaskach, rdzawe nacieki oraz inne zabrudzenia). Końcowy etap to dokładne wypłukanie tapicerki przy pomocy ekstraktora oraz wysuszenie i odciągnięcie wilgoci z wnętrza samochodu.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Tapicerka skórzana potrzebuje wyjątkowego podejścia. Do jej wyczyszczenia potrzebna jest odpowiednia wiedza, aby jej nie zniszczyć. Oczywiście jak zawsze zaczynamy od dokładnego odkurzenia i wydmuchania z wnętrza wszystkich pyłków i kurzu. Przed przystąpieniem do czyszczenia tapicerki skórzanej  dobieramy środek czyszczący który najlepiej nada się do danego rodzaju skóry. Na sam koniec impregnujemy skórę, aby efekt utrzymywał się jak najdłużej.

pranie tapicerki samochodowej terenie warszawy pranie tapicerki samochodowej warszawa

Dokładne odkurzanie wnętrza
czyszczenie kokpitu i elementów plastikowych

impregnacja tapicerki skórzanej

impregnacja elementów plastikowych oraz gumowych


Efekt końcowy detailingu wnętrza :

Czyszczenie tapicerki skrzanej warszawa Detailing wntrza warszawa Detailing wntrza warszawa

Przed:

Czyszczenie tapicerki skrzanej warszawa Pranie tapicerki skrzanej warszawa Impregnacja tapicerki skrzanej warszawa

Po:

Pranie tapicerki skrzanej na terenie warszawy Czyszczenie tapicerki skrzanej na terenie warszawy Impregnacja tapicerki skrzanej na terenie warszawy